آخرین بروز رسانی سه شنبه 02 مهر 1398

ورود

ورود به سیستم

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا به خاطر داشته باش

توجه

مؤسسه فعال نمی باشد 

سخن مدیر عامل

با سلام . از طرف بنیاد نیک ورزی شریان ، اعضای محترم هیأت مؤسس ، و هیأت امنا و همچنین هیأت مدیره از شما نیک ورز والا مقام به جهت بازدید از سایت این بنیاد نهایت امتنان و تشکر قلبی را دارم .

ما با تمام توان خود تلاش می کنیم تا شرایط ایده آلی برای نجات نوزادان و کودکان مبتلا به بیماریهای صعب الاعلاج مادرزای قلبی فراهم آوریم . همانطور که می دانید از هر 100 نوزاد متولد شده یک نفر مبتلا به بیماریهای مادرزادی قلبی است که قطعا نیاز به یاری و مساعدت شما نیک ورز والا مقام دارد تا بتواند پس از درمان موفقیت آمیز خود به زندگی شیرین و با کیفیت خویش ادامه دهد و سالیان متمادی به میهن و جامعه خود خدمت کند.

آری؛ یاری ، مساعدت ، همدلی و انفاق شما هموطن عزیز باعث شکوفا شدن شکوفه ای کوچک و رنجور و سپس تعالی خود برای کامل شدن است. آری او پس از درمان گلی زیبا است از باغ گلهای پروردگار.

حمایت شما ، چه حمایت مادی و چه حمایت معنوی ، به خدمتگزاران این کودکان در بنیاد نیک ورزی شریان این قدرت را می دهد تا با بهترین کیفیت ممکن از مرگ حتمی این جمعیت بزرگ نوزادان و کودکان محروم این سرزمین ، جلوگیری کرده و باعث نجات آنها و برگرداندن گل لبخند بر لبان زیبای این کودکان و خانواده هایشان خواهد گشت.

آری؛ چه زیباست که با یاری هم کودکی را به حیات و زندگی شیرین خویش بازگردانیم که حتما در بزرگسالی ، خالق اثری یا راوی سخنی ارزشمند خواهد بود. آری چه شیرین است.

ما براستی از وقت ارزشمندی که صرف مطالعه اهداف و دیدگاه های بنیاد نیک ورزی شریان نمودید کمال تشکر را داریم و مطمئن هستیم که با تکیه بر نیروی عظیم معنوی و توان سرشار مادی نیک ورزانی چون شما ، قادر خواهیم بود تا هر چه بیشتر به نجات کودکانی که در لیست انتظار بسیار طولانی اندک مراکز درمانی موجود قرار دارند ، بشتابیم.

لذا با ورود به درگاه ” هدیه دهید ” ما را در این راه دشوار یاری نمایید و یا به شماره حساب بانک سامان 88281088281011 - شماره کارت 5532 2092 8610 6219 و یا با ورود به درگاه ” داوطلبان نیک ورز ” کودکان را با زمان و تخصص خود یاری نمایید.

همچنین شماره مستقیم اینجانب 09121776107 جهت هرگونه سوال در اختیار شما خواهد بود. این کودکان بیمار که از درد جانکاه بیماری های مادرزادی قلبی رنج می برند، قطعا سپاسگزار همت والای شما نیک ورز عزیز خواهند بود.

شاید حکمت خداوندی در خلق کودکان با بیماری مادرزادی قلبی، فراهم آوردن فرصتی برای ما باشد تا به آنها خدمت کنیم.

ارادتمند

علی بروجردی علوی

حامیان شریان